Usługi

Elektryk Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

 

Projektujemy i wykonujemy instalacje monitoringu oraz alarmu. Wiemy jak dobrać odpowiednie podzespoły, aby monitoring działał tak, jak wymaga tego klient! Na podstawie naszego doświadczenia wiemy jakie kamery oraz odpowiednie ustawienia wybrać, aby obraz i jakość nagrań była jak najlepsza.

 

Kompleksowo wykonujemy instalacje elektryczne według projektu. Dzięki doświadczeniu oferujemy autorskie rozwiązania. Na nasze usługi udzielana jest gwarancja. Montujemy instalacje elektryczne, które są energooszczędne, efektywne i bezpieczne. Dom, hale, sklepy czy innego typu budynki nie są dla nas straszne.

Prefabrykacja rozdzielnic

Prefabrykacja rozdzielnic

 

Zajmujemy się prefabrykowaniem rozdzielnic według dostarczonego projektu jak i własnych, autorskich rozwiązań. Wiemy jak dobrać odpowiednie zabezpieczenia i rozwiązania, aby rozdzielnica spełniała swoje wymagania. Kompleksowy zakres naszych usług obejmuje montaż i modernizacje rozdzielnic.

Pomiary elektryczne

 

Wykonujemy profesjonalne pomiary instalacji elektrycznych. Oferujemy pomiary roczne oraz 5-letnie. Tworzymy dokładne protokoły pomiarowe, które potwierdzają wykonanie kontrolnych pomiarów elektryczny, wymaganych przez ubezpieczycieli nieruchomości.

Instalacje odgromowe

 

Zajmujemy się montażem instalacji odgromowych na różnego rodzaju obiektach. Całą instalację wykonujemy wg. obowiązujących norm oraz na profesjonalnie dobranym materiale. Po wykonaniu instalacji przeprowadzamy pomiary, wypisujemy właściwy protokół oraz udzielamy gwarancji.

Sieci strukturalne

 

Nasza zajmuje się również sieciami strukturalnymi, zaczynając od mieszkań, a kończąc na wielkich obiektach. Sieci wykonujemy z należytą precyzją i zaangażowaniem, na profesjonalnych materiałach. Posiadamy odpowiednie urządzenia pomiarowe.

Masz pytania? Zadzwoń! +(48) 660 025 083

Kontakt