Czym jest inteligentny dom KNX?

Marzy Ci się własny dom? Przyjazny ludziom, zwierzętom i środowisku? Dom bezpieczny, komfortowy i bezawaryjny? Dom, który będziesz mógł konfigurować pod potrzeby swojej i swojej rodziny? Jeśli tak, to odpowiednim wyborem jest inteligentny dom KNX.

Poznaj systemy KNX dla domów inteligentnych

Dziś określenie dom inteligentny na stałe weszło do języka polskiego. Co tak naprawdę oznacza? Smart Home to domy wyposażone w instalacje do automatycznego sterowania większością urządzeń domowych. Począwszy od oświetlenia, poprzez klimatyzację, ogrzewanie, rolety, alarm, monitoring, sprzęt RTV i AGD, a nawet zraszacze i bramy zewnętrzne. Na rynku występuje wiele systemów domów inteligentnych. Jednym z nich jest system KNX, stworzony z myślą o wymagających klientach.

panel inteligentnego domu knx

Dlaczego inteligentny dom KNX to świetny wybór?

1. Elastyczny wybór funkcji KNX

Systemy KNX zostały opracowane z myślą o wymagających użytkownikach i ich zróżnicowanych potrzebach. Decydując się na dom inteligentny KNX, można go wyposażyć i skonfigurować zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Dzięki rozwiązaniom KNX możesz sterować całym swoim domem, począwszy od oświetlenia, a skończywszy na urządzeniach AGD. Pomoże Ci w tym przejrzysta aplikacja na smartfon. Dzięki niej będziesz sterować domem z dowolnego miejsca na świecie.

2. Wybór tysięcy klientów

Domy inteligentne KNX zostały wybrane przez tysiące klientów w Polsce i na świecie. Zaufali oni naszemu doświadczeniu i docenili innowacyjne rozwiązania obecne w naszych produktach. Ponad 20 lat obecności na rynku skutkuje tym, że jesteśmy jednym z liderów w branży smart home.

3. KNX to nieograniczona dostępność części

Domy inteligentne KNX to rozwiązania otwarte również na innych producentów. Możliwość integracji z urządzeniami konkurencyjnych firm sprawiają, że swoją instalację można dowolnie rozbudowywać, również za kilka lat. Bez problemów, bez komplikacji i bez jakichkolwiek ograniczeń. Zamiast tego otrzymują Państwo swobodę zarządzania swoim domem inteligentnym KNX.

4. Nowoczesne wzornictwo

Dbamy nie tylko o stronę praktyczną naszych urządzeń, ale również o ich design i wygląd. Nad wzornictwem naszych produktów pracuje sztab utalentowanych projektantów i designerów, dzięki którym urządzenia KNX harmonijnie komponują się z każdym wnętrzem.

5. Dom inteligentny KNX rozwija się z Twoimi potrzebami

Wiemy że każdy się zmienia i zmieniają się jego potrzeby. Domy inteligentne KNX uwzględniają to i również zapewniają elastyczność konfiguracji i rozbudowy. W każdym momencie można do niego dokładać nowe funkcjonalności, bez obaw czy będą działać i współpracować z istniejącymi.